Bilans - I liga Bilans - II liga III liga + nowa II liga Bilans - IV liga Bilans - V liga

Przeciwnicy WKS Zawisza Bydgoszcz I, II, III, IV, V liga, A-Klasa, B-Klasa razem

Zestawienie obejmuje 67 sezonow:
- 1952 - 2017/2018,
- sezon 2018/2019 jest aktualizowany po każdej kolejce.
razem dom wyjazd
Zawisza Bydgoszcz vs. m z r p bramki z r p bramki z r p bramki
1 Śląsk Wrocław 48 10 13 25 34 - 65 6 10 8 21 - 23 4 3 17 13 - 42
2 Lech Poznań 37 9 10 18 49 - 63 7 6 6 27 - 24 2 4 12 22 - 39
3 Arka Gdynia 36 11 12 13 36 - 42 8 6 4 22 - 14 3 6 9 14 - 28
4 Łódzki KS 34 10 9 15 36 - 47 8 5 4 24 - 16 2 4 11 12 - 31
5 Ruch Chorzów 34 8 5 21 36 - 59 4 4 8 19 - 25 4 1 13 17 - 34
6 Polonia Gdańsk (Stoczniowiec) 34 14 9 11 43 - 29 7 4 6 19 - 16 7 5 5 24 - 13
7 Szombierki Bytom 34 11 11 12 23 - 32 9 5 3 15 - 8 2 6 9 8 - 24
8 Olimpia Poznań 32 15 8 9 46 - 25 11 4 1 37 - 9 4 4 8 9 - 16
9 Górnik Zabrze 31 4 8 19 20 - 56 4 6 6 12 - 19 0 2 13 8 - 37
10 Polonia Bytom 30 7 9 14 25 - 32 3 5 7 11 - 14 4 4 7 14 - 18
11 Zagłębie Sosnowiec 30 11 8 11 39 - 37 10 4 1 32 - 8 1 4 10 7 - 29
12 Warta Poznań 30 13 7 10 38 - 25 7 5 3 23 - 11 6 2 7 15 - 14
13 Bałtyk Gdynia 30 10 15 5 41 - 29 9 6 0 29 - 11 1 9 5 12 - 18
14 Piast Gliwice 29 11 10 8 46 - 32 9 5 1 32 - 8 2 5 7 14 - 24
15 Legia Warszawa 29 3 8 18 23 - 66 2 7 5 14 - 22 1 1 13 9 - 44
16 Wisła Kraków 29 8 6 15 35 - 57 6 5 3 21 - 19 2 1 12 14 - 38
17 GKS Katowice 28 11 2 15 25 - 30 8 1 5 20 - 15 3 1 10 5 - 15
18 Górnik Wałbrzych 28 13 8 7 46 - 32 9 3 2 31 - 14 4 5 5 15 - 18
19 Lechia Gdańsk 25 6 12 7 22 - 23 5 4 4 14 - 12 1 8 3 8 - 11
20 Cracovia 25 12 2 11 32 - 27 8 1 3 23 - 11 4 1 8 9 - 16
21 Pogoń Szczecin 25 5 6 14 20 - 42 3 5 4 11 - 16 2 1 10 9 - 26
22 Odra Opole 24 11 3 10 33 - 35 9 2 1 23 - 9 2 1 9 10 - 26
23 Hutnik Kraków 24 10 7 7 32 - 28 7 4 1 23 - 9 3 3 6 9 - 19
24 Stal Mielec 24 9 6 9 26 - 24 7 3 2 19 - 9 2 3 7 7 - 15
25 Motor Lublin 24 9 8 7 18 - 17 9 3 0 17 - 6 0 5 7 1 - 11
26 Olimpia Grudziądz 24 9 6 9 38 - 32 6 2 4 21 - 13 3 4 5 17 - 19
27 Pomorzanin Toruń 23 15 1 7 49 - 32 9 0 2 28 - 11 6 1 5 21 - 21
28 Widzew Łódź 22 7 5 10 27 - 34 6 2 3 18 - 13 1 3 7 9 - 21
29 Elana Toruń 22 7 8 7 27 - 28 7 2 2 20 - 9 0 6 5 7 - 19
30 Polonia Bydgoszcz 20 7 4 9 21 - 29 5 2 3 12 - 10 2 2 6 9 - 19
31 Arkonia (Chrobry) Szczecin 20 6 9 5 20 - 18 4 4 2 12 - 7 2 5 3 8 - 11
32 Legia Chełmża 20 10 5 5 24 - 14 7 2 1 14 - 5 3 3 4 10 - 9
33 Miedź Legnica 18 7 5 6 27 - 20 5 2 2 22 - 9 2 3 4 5 - 11
34 Zagłębie Lubin 18 9 2 7 23 - 22 7 1 1 15 - 7 2 1 6 8 - 15
35 Stilon (GKP) Gorzów Wlkp. 18 11 5 2 33 - 13 7 2 0 22 - 6 4 3 2 11 - 7
36 Gwardia Warszawa 18 4 8 6 18 - 20 3 4 2 10 - 9 1 4 4 8 - 11
37 Zagłębie Wałbrzych 18 7 5 6 27 - 28 6 1 2 19 - 12 1 4 4 8 - 16
38 Włocłavia Włocławek 18 9 3 6 38 - 24 5 3 2 23 - 11 4 0 4 15 - 13
39 Wda Świecie 17 10 2 5 24 - 11 4 2 3 12 - 6 6 0 2 12 - 5
40 Ślęza Wrocław 16 7 4 5 24 - 17 4 2 2 11 - 6 3 2 3 13 - 11
41 Gwardia Koszalin 16 7 4 5 17 - 15 4 1 3 11 - 8 3 3 2 6 - 7
42 Garbarnia Kraków 16 5 5 6 16 - 16 3 3 2 10 - 6 2 2 4 6 - 10
43 Lech Rypin 16 7 2 7 32 - 20 4 0 5 25 - 9 3 2 2 7 - 11
44 Odra Wodzisław Śląski 14 7 3 4 14 - 15 5 1 1 9 - 5 2 2 3 5 - 10
45 Chrobry Głogów 14 8 2 4 27 - 17 6 1 0 20 - 6 2 1 4 7 - 11
46 Jagiellonia Białystok 12 5 2 5 15 - 16 4 0 2 13 - 8 1 2 3 2 - 8
47 Polonia Warszawa 12 6 4 2 23 - 15 4 2 0 18 - 8 2 2 2 5 - 7
48 Lechia Zielona Góra 12 6 3 3 18 - 14 5 1 0 11 - 3 1 2 3 7 - 11
49 KP (Chemik) Police 12 6 3 3 20 - 14 5 0 1 15 - 6 1 3 2 5 - 8
50 Unia Racibórz 12 6 2 4 23 - 13 4 1 1 14 - 5 2 1 3 9 - 8
51 Urania Ruda Śląska 12 4 6 2 12 - 7 3 3 0 7 - 1 1 3 2 5 - 6
52 Promień Kowalewo Pomorskie 12 7 4 1 27 - 13 4 1 1 20 - 9 3 3 0 7 - 4
53 Mień Lipno 12 4 5 3 14 - 13 2 2 2 6 - 6 2 3 1 8 - 7
54 Pogoń Mogilno 12 7 4 1 26 - 10 3 3 0 14 - 5 4 1 1 12 - 5
55 Sparta Brodnica 12 6 3 3 26 - 10 2 1 3 6 - 5 4 2 0 20 - 5
56 Cuiavia Inowrocław 12 6 1 5 20 - 14 4 0 3 16 - 10 2 1 2 4 - 4
57 Victoria Koronowo 12 9 2 1 23 - 10 5 1 0 11 - 4 4 1 1 12 - 6
58 Radomiak Radom 10 5 3 2 14 - 6 5 0 0 13 - 3 0 3 2 1 - 3
59 Unia Janikowo 10 4 3 3 15 - 7 2 1 2 9 - 5 2 2 1 6 - 2
60 Chemik Bydgoszcz 10 4 4 2 12 - 6 1 2 2 5 - 5 3 2 0 7 - 1
61 Stal Rzeszów 10 2 5 3 7 - 10 2 3 0 6 - 3 0 2 3 1 - 7
62 Piast Nowa Ruda 10 4 2 4 16 - 13 2 1 2 11 - 5 2 1 2 5 - 8
63 Stal Szczecin (Odra) 10 4 4 2 12 - 5 4 1 0 11 - 2 0 3 2 1 - 3
64 Avia Świdnik 10 1 5 4 6 - 8 1 3 1 4 - 3 0 2 3 2 - 5
65 Raków Częstochowa 10 2 7 1 13 - 10 1 4 0 6 - 3 1 3 1 7 - 7
66 Olimpia Elbląg 10 3 3 4 12 - 8 2 2 1 6 - 1 1 1 3 6 - 7
67 Goplania Inowrocław 10 4 2 4 11 - 7 2 1 2 5 - 2 2 1 2 6 - 5
68 Start Łódź 10 3 2 5 9 - 16 2 2 1 5 - 3 1 0 4 4 - 13
69 Marymont Warszawa 10 5 2 3 21 - 13 3 0 2 13 - 6 2 2 1 8 - 7
70 Pomowiec Kijewo Królewskie 10 4 3 3 17 - 11 3 2 0 9 - 1 1 1 3 8 - 10
71 Zdrój Ciechocinek 10 4 2 4 28 - 17 3 1 1 15 - 4 1 1 3 13 - 13
72 Unia Solec Kujawski 10 8 0 2 21 - 6 4 0 1 12 - 4 4 0 1 9 - 2
73 Brda Bydgoszcz 8 6 2 0 18 - 0 4 0 0 12 - 0 2 2 0 6 - 0
74 Ruch Radzionków 8 3 1 4 8 - 15 2 1 1 3 - 4 1 0 3 5 - 11
75 Górnik Konin 8 3 2 3 14 - 13 3 1 0 9 - 4 0 1 3 5 - 9
76 MKS (Krisbut) Myszków 8 2 3 3 7 - 7 1 1 2 4 - 4 1 2 1 3 - 3
77 Naprzód Rydułtowy 8 4 2 2 9 - 6 3 1 0 6 - 1 1 1 2 3 - 5
78 Stomil Olsztyn 8 4 3 1 14 - 5 2 1 1 7 - 4 2 2 0 7 - 1
79 Moto Jelcz Oława 8 4 3 1 14 - 7 3 1 0 9 - 3 1 2 1 5 - 4
80 ROW Rybnik 8 2 3 3 6 - 7 2 1 1 5 - 3 0 2 2 1 - 4
81 Ursus Warszawa 8 4 2 2 11 - 9 3 1 0 8 - 4 1 1 2 3 - 5
82 Wawel Kraków 8 4 2 2 13 - 9 2 1 1 7 - 4 2 1 1 6 - 5
83 Calisia Kalisz 8 5 0 3 15 - 7 4 0 0 11 - 0 1 0 3 4 - 7
84 Kasztelan Papowo Biskupie 8 6 0 2 20 - 6 2 0 2 9 - 4 4 0 0 11 - 2
85 Chojniczanka Chojnice 8 5 3 0 15 - 6 3 1 0 8 - 2 2 2 0 7 - 4
86 Czarni Nakło 8 6 2 0 24 - 6 4 0 0 17 - 3 2 2 0 7 - 3
87 Unia Wąbrzeźno 8 4 1 3 19 - 8 2 0 2 9 - 5 2 1 1 10 - 3
88 Sadownik Waganiec 8 6 1 1 18 - 7 4 0 0 8 - 1 2 1 1 10 - 6
89 Jarota Jarocin 8 4 2 2 12 - 9 3 0 1 7 - 4 1 2 1 5 - 5
90 GKS Tychy 8 2 3 3 10 - 9 2 1 1 6 - 3 0 2 2 4 - 6
91 Górnik Łęczna 7 1 4 2 10 - 14 1 3 0 5 - 4 0 1 2 5 - 10
92 Stal Stalowa Wola 6 3 1 2 8 - 6 2 0 1 5 - 3 1 1 1 3 - 3
93 Kujawiak Włocławek 6 1 2 3 6 - 8 1 1 1 4 - 3 0 1 2 2 - 5
94 Wisła Płock 6 3 0 3 5 - 11 2 0 1 4 - 4 1 0 2 1 - 7
95 Varta Namysłów 6 1 4 1 4 - 6 1 2 0 1 - 0 0 2 1 3 - 6
96 GKS Jastrzębie 6 3 3 0 9 - 4 2 1 0 6 - 2 1 2 0 3 - 2
97 AKS Górnik Niwka Sosn. 6 5 0 1 9 - 4 3 0 0 5 - 1 2 0 1 4 - 3
98 Błękitni Kielce 6 4 1 1 8 - 3 2 1 0 5 - 2 2 0 1 3 - 1
99 Star Starachowice 6 3 1 2 8 - 7 2 1 0 5 - 1 1 0 2 3 - 6
100 Unia Tarnów 6 3 1 2 4 - 4 3 0 0 4 - 1 0 1 2 0 - 3
101 Polonia Leszno 6 2 4 0 9 - 6 1 2 0 8 - 6 1 2 0 1 - 0
102 Start Radziejów 6 2 2 2 10 - 8 2 0 1 7 - 3 0 2 1 3 - 5
103 Pomorzanin Serock 6 4 0 2 12 - 8 2 0 1 6 - 4 2 0 1 6 - 4
104 Pałuczanka Żnin 6 3 2 1 10 - 9 1 2 0 5 - 4 2 0 1 5 - 5
105 Czarni Żagań 6 4 0 2 9 - 4 3 0 0 7 - 2 1 0 2 2 - 2
106 Dolcan Ząbki 6 2 1 3 7 - 7 1 1 1 4 - 5 1 0 2 3 - 2
107 Nielba Wągrowiec 6 5 1 0 17 - 7 3 0 0 8 - 2 2 1 0 9 - 5
108 Sandecja Nowy Sącz 6 3 2 1 12 - 8 1 2 0 6 - 4 2 0 1 6 - 4
109 Polonia Słubice 6 2 3 1 10 - 8 1 2 0 4 - 3 1 1 1 6 - 5
110 KS Łochowo 6 3 2 1 11 - 4 1 1 0 4 - 0 2 1 1 7 - 4
111 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 0 3 2 6 - 8 0 1 1 3 - 4 0 2 1 3 - 4
112 Korona Kielce 5 2 2 1 8 - 5 2 0 1 5 - 2 0 2 0 3 - 3
113 GKS Bełchatów 5 4 0 1 12 - 5 2 0 0 3 - 1 2 0 1 9 - 4
114 Notecianka Pakość 5 5 0 0 19 - 3 3 0 0 12 - 2 2 0 0 7 - 1
115 Start Pruszcz Pomorski 5 3 1 1 8 - 4 3 0 0 6 - 1 0 1 1 2 - 3
116 Górnik Polkowice 4 1 3 0 5 - 4 1 1 0 2 - 1 0 2 0 3 - 3
117 Gedania (Kolejarz) Gdańsk 4 3 0 1 8 - 3 2 0 0 6 - 1 1 0 1 2 - 2
118 BKS Bydgoszcz 4 3 1 0 12 - 3 2 0 0 6 - 1 1 1 0 6 - 2
119 Siarka Tarnobrzeg 4 1 2 1 2 - 3 1 1 0 2 - 1 0 1 1 0 - 2
120 Igloopol Dębica 4 2 1 1 7 - 5 1 1 0 5 - 3 1 0 1 2 - 2
121 Arka Nowa Sól (Dozamet) 4 1 2 1 8 - 4 1 1 0 5 - 0 0 1 1 3 - 4
122 Victoria Jaworzno 4 2 1 1 5 - 3 2 0 0 3 - 0 0 1 1 2 - 3
123 Lublinianka Lublin 4 2 2 0 4 - 0 1 1 0 2 - 0 1 1 0 2 - 0
124 Włókniarz Pabianice 4 2 1 1 7 - 4 1 1 0 4 - 2 1 0 1 3 - 2
125 Sparta Lubań Śląski 4 2 1 1 5 - 2 2 0 0 5 - 1 0 1 1 0 - 1
126 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 4 3 0 1 8 - 5 1 0 1 3 - 3 2 0 0 5 - 2
127 AKS Chorzów 4 3 1 0 7 - 2 2 0 0 4 - 0 1 1 0 3 - 2
128 Tarnovia Tarnów 4 3 0 1 12 - 5 2 0 0 8 - 1 1 0 1 4 - 4
129 Gryf Słupsk 4 3 0 1 10 - 7 2 0 0 6 - 3 1 0 1 4 - 4
130 Powiśle Dzierzgoń 4 3 0 1 11 - 1 1 0 1 3 - 1 2 0 0 8 - 0
131 Szubinianka Szubin 4 2 1 1 5 - 3 1 0 1 3 - 2 1 1 0 2 - 1
132 Jagiellonka Nieszawa 4 0 1 3 5 - 13 0 1 1 3 - 7 0 0 2 2 - 6
133 Ziemowit Osięciny 4 2 0 2 4 - 5 1 0 1 2 - 3 1 0 1 2 - 2
134 Wisła Nowe 4 3 0 1 12 - 3 1 0 1 2 - 3 2 0 0 10 - 0
135 Grom Więcbork 4 2 1 1 9 - 2 1 1 0 8 - 1 1 0 1 1 - 1
136 Flisak Złotoria 4 3 0 1 8 - 1 1 0 1 2 - 1 2 0 0 6 - 0
137 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4 4 0 0 12 - 2 2 0 0 4 - 2 2 0 0 8 - 0
138 MRKS Gdańsk 4 3 0 1 10 - 5 2 0 0 6 - 2 1 0 1 4 - 3
139 Czarni Słupsk 4 3 0 1 10 - 5 1 0 1 4 - 4 2 0 0 6 - 1
140 Wisła Tczew 4 4 0 0 8 - 0 2 0 0 6 - 0 2 0 0 2 - 0
141 Tur Turek 4 2 2 0 7 - 2 1 1 0 6 - 2 1 1 0 1 - 0
142 Kotwica Kołobrzeg 4 0 2 2 2 - 7 0 1 1 1 - 3 0 1 1 1 - 4
143 Flota Świnoujście 4 2 2 0 9 - 5 0 2 0 4 - 4 2 0 0 5 - 1
144 Kujawianka Izbica Kujawska 4 2 1 1 12 - 5 1 0 1 5 - 3 1 1 0 7 - 2
145 MKS Kluczbork 4 1 0 3 4 - 6 0 0 2 2 - 4 1 0 1 2 - 2
146 Kolejarz Stróże 4 1 2 1 4 - 3 1 1 0 3 - 1 0 1 1 1 - 2
147 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 4 1 2 1 4 - 4 0 1 1 3 - 4 1 1 0 1 - 0
148 Lider Włocławek 4 3 0 1 12 - 4 1 0 0 5 - 1 2 0 1 7 - 3
149 Kujawiak Kowal 3 3 0 0 10 - 0 2 0 0 7 - 0 1 0 0 3 - 0
150 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2 0 1 1 1 - 2 0 1 0 1 - 1 0 0 1 0 - 1
151 KP Wałbrzych 2 1 1 0 5 - 2 1 0 0 3 - 0 0 1 0 2 - 2
152 Polonia/Szombierki Bytom 2 1 0 1 2 - 2 1 0 0 1 - 0 0 0 1 1 - 2
153 Karkonosze Jelenia Góra (KemBud) 2 1 1 0 3 - 2 0 1 0 2 - 2 1 0 0 1 - 0
154 Amica Wronki 2 0 1 1 0 - 1 0 1 0 0 - 0 0 0 1 0 - 1
155 Lechia Dzierżoniów 2 2 0 0 2 - 0 1 0 0 1 - 0 1 0 0 1 - 0
156 Pogoń Oleśnica 2 2 0 0 6 - 1 1 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 0
157 Sokół Pniewy 2 1 0 1 4 - 3 1 0 0 3 - 1 0 0 1 1 - 2
158 Górnik Pszów 2 1 1 0 4 - 2 1 0 0 4 - 2 0 1 0 0 - 0
159 Broń Radom 2 0 0 2 0 - 4 0 0 1 0 - 2 0 0 1 0 - 2
160 Resovia Rzeszów 2 0 2 0 1 - 1 0 1 0 0 - 0 0 1 0 1 - 1
161 Gwardia Szczytno 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 1 - 0
162 Małapanew Ozimek 2 2 0 0 3 - 0 1 0 0 1 - 0 1 0 0 2 - 0
163 Concordia Piotrków Tryb. 2 1 1 0 4 - 1 1 0 0 4 - 1 0 1 0 0 - 0
164 Dąb Dębno 2 0 1 1 1 - 2 0 1 0 0 - 0 0 0 1 1 - 2
165 Włókniarz Białystok 2 1 1 0 2 - 1 1 0 0 2 - 1 0 1 0 0 - 0
166 Wisłoka Dębica 2 1 1 0 3 - 2 1 0 0 2 - 1 0 1 0 1 - 1
167 Sparta Zabrze 2 0 1 1 1 - 2 0 1 0 0 - 0 0 0 1 1 - 2
168 Włókniarz Łódź 2 0 2 0 0 - 0 0 1 0 0 - 0 0 1 0 0 - 0
169 Górnik Wojkowice 2 1 0 1 2 - 1 1 0 0 2 - 0 0 0 1 0 - 1
170 Lotnik Wrocław 2 1 0 1 2 - 1 1 0 0 2 - 0 0 0 1 0 - 1
171 Karpaty Krosno 2 1 1 0 2 - 1 1 0 0 1 - 0 0 1 0 1 - 1
172 Bzura Chodaków (Sochaczew) 2 1 1 0 3 - 0 1 0 0 3 - 0 0 1 0 0 - 0
173 Górnik Radlin 2 0 1 1 1 - 2 0 0 1 0 - 1 0 1 0 1 - 1
174 Lotnik Warszawa 2 2 0 0 5 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 2 - 0
175 Gwardia Lublin 2 0 1 1 1 - 3 0 1 0 1 - 1 0 0 1 0 - 2
176 Pomezania Malbork 2 1 0 1 1 - 2 1 0 0 1 - 0 0 0 1 0 - 2
177 Jurand Lasowice Wielkie 2 2 0 0 6 - 1 1 0 0 4 - 0 1 0 0 2 - 1
178 Rodło Kwidzyn 2 2 0 0 16 - 0 1 0 0 12 - 0 1 0 0 4 - 0
179 Błękitni Orneta 2 1 1 0 5 - 4 1 0 0 3 - 2 0 1 0 2 - 2
180 Polonia Pasłęk 2 2 0 0 6 - 2 1 0 0 2 - 1 1 0 0 4 - 1
181 Sparta Janowiec Wlkp. 2 1 1 0 2 - 0 1 0 0 2 - 0 0 1 0 0 - 0
182 LTP Lubanie 2 1 1 0 7 - 1 1 0 0 6 - 0 0 1 0 1 - 1
183 Budowlani/Gwiazda Bydgoszcz 2 2 0 0 3 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 1 - 0
184 Unislavia Unisław 2 1 0 1 6 - 3 1 0 0 5 - 1 0 0 1 1 - 2
185 Drwęca Golub-Dobrzyń 2 2 0 0 10 - 2 1 0 0 7 - 2 1 0 0 3 - 0
186 Stal Grudziądz 2 1 1 0 3 - 1 1 0 0 3 - 1 0 1 0 0 - 0
187 MLZS Miesiączkowo 2 2 0 0 7 - 0 1 0 0 4 - 0 1 0 0 3 - 0
188 Wielim Szczecinek 2 1 1 0 2 - 1 1 0 0 1 - 0 0 1 0 1 - 1
189 Pomowiec Gronowo Elbląskie 2 0 1 1 2 - 4 0 1 0 1 - 1 0 0 1 1 - 3
190 Polonia Piła 2 2 0 0 6 - 1 1 0 0 5 - 1 1 0 0 1 - 0
191 Wełna Rogoźno 2 2 0 0 7 - 1 1 0 0 3 - 0 1 0 0 4 - 1
192 Zatoka Braniewo 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 0
193 Jantar Ustka 2 2 0 0 12 - 0 1 0 0 10 - 0 1 0 0 2 - 0
194 Pogoń II Szczecin 2 1 1 0 2 - 0 0 1 0 0 - 0 1 0 0 2 - 0
195 Błękitni Stargard Szczeciński 2 0 0 2 2 - 6 0 0 1 1 - 4 0 0 1 1 - 2
196 GLKS Dobrcz 2 2 0 0 5 - 0 1 0 0 3 - 0 1 0 0 2 - 0
197 Gryf Sicienko 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 1 - 0 1 0 0 3 - 0
198 Fala Świekatowo 2 1 1 0 3 - 2 1 0 0 2 - 1 0 1 0 1 - 1
199 Gwiazda Bydgoszcz 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 1
200 Krajna Sępólno Krajeńskie 2 2 0 0 8 - 0 1 0 0 4 - 0 1 0 0 4 - 0
201 Okocimski KS Brzesko 2 2 0 0 8 - 1 1 0 0 4 - 0 1 0 0 4 - 1
202 GLKS Osielsko Żołędowo 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 0
203 Tucholanka Tuchola 2 1 1 0 8 - 1 0 1 0 1 - 1 1 0 0 7 - 0
204 Zieloni Zalesie 2 2 0 0 5 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 2 - 0
205 Sokół Kleczew 2 1 0 1 1 - 2 1 0 0 1 - 0 0 0 1 0 - 2
206 Rozwój Katowice 2 2 0 0 5 - 2 1 0 0 2 - 1 1 0 0 3 - 1
207 Wigry Suwałki 2 1 0 1 2 - 2 0 0 1 1 - 2 1 0 0 1 - 0
208 Stolem Gniewino 2 1 1 0 3 - 1 1 0 0 2 - 0 0 1 0 1 - 1
209 Lechia/Olimpia Gdańsk 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 1
210 Chełminianka Chełmno 2 1 0 1 5 - 2 0 0 1 1 - 2 1 0 0 4 - 0
211 Victoria Lisewo 2 2 0 0 9 - 1 1 0 0 4 - 1 1 0 0 5 - 0
212 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 1 0 1 2 - 4 1 0 0 2 - 1 0 0 1 0 - 3
213 Cyklon Kończewice 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 1 1 0 0 2 - 0
214 Mustang Ostaszewo 2 1 0 1 7 - 5 1 0 0 4 - 1 0 0 1 3 - 4
215 Concordia (Górnik) Knurów 2 0 0 2 1 - 5 0 0 1 0 - 1 0 0 1 1 - 4
216 Gawin Królewska Wola 2 0 1 1 1 - 2 0 1 0 1 - 1 0 0 1 0 - 1
217 Polonia Nowy Tomyśl 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 0
218 Kamionka Kamień Krajeński 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 1 - 0
219 Skra Paterek 2 2 0 0 9 - 5 1 0 0 5 - 3 1 0 0 4 - 2
220 Dąb Potulice 2 2 0 0 13 - 3 1 0 0 11 - 2 1 0 0 2 - 1
221 Myśliwiec Gostycyn 2 2 0 0 9 - 0 1 0 0 3 - 0 1 0 0 6 - 0
222 Polonia II Bydgoszcz 2 2 0 0 9 - 1 1 0 0 6 - 0 1 0 0 3 - 1
223 Gryf Toruń 2 1 0 1 7 - 3 1 0 0 6 - 1 0 0 1 1 - 2
224 Włocławianka 2 2 0 0 8 - 0 1 0 0 4 - 0 1 0 0 4 - 0
225 Pogoń Siedlce 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 1 - 0 1 0 0 3 - 0
226 Ruch Zdzieszowice 2 0 2 0 3 - 3 0 1 0 1 - 1 0 1 0 2 - 2
227 Bałtyk Koszalin 2 1 1 0 4 - 3 1 0 0 2 - 1 0 1 0 2 - 2
228 Bytovia Bytów 2 0 1 1 4 - 5 0 0 1 2 - 3 0 1 0 2 - 2
229 Polonia Środa Wlkp. 2 2 0 0 9 - 0 1 0 0 1 - 0 1 0 0 8 - 0
230 Rawys Raciąż 2 0 1 1 0 - 1 0 1 0 0 - 0 0 0 1 0 - 1
231 GKS Przodkowo 2 1 1 0 3 - 2 1 0 0 2 - 1 0 1 0 1 - 1
232 Świt Skolwin (Szczecin) 2 0 1 1 2 - 7 0 1 0 1 - 1 0 0 1 1 - 6
233 KP Starogard Gdański 2 1 0 1 4 - 5 0 0 1 1 - 3 1 0 0 3 - 2
234 AF Brzoza 2 2 0 0 6 - 2 1 0 0 3 - 2 1 0 0 3 - 0
235 Wisła Fordon 2 1 0 1 4 - 2 1 0 0 3 - 0 0 0 1 1 - 2
236 Zorza Ślesin 2 2 0 0 13 - 2 1 0 0 7 - 1 1 0 0 6 - 1
237 Iskra Zamość-Rynarzewo 2 2 0 0 14 - 1 1 0 0 6 - 0 1 0 0 8 - 1
238 Ramiel Bydgoszcz 2 2 0 0 6 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 3 - 0
239 GLZS Sadki 2 2 0 0 12 - 1 1 0 0 3 - 0 1 0 0 9 - 1
240 Olimpia Wtelno 2 2 0 0 5 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 3 - 0
241 Victoria Kołaczkowo 2 2 0 0 9 - 2 1 0 0 6 - 1 1 0 0 3 - 1
242 Sokół Radomin 2 2 0 0 6 - 2 1 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 1
243 Tartak Wudzyn 2 2 0 0 8 - 0 1 0 0 4 - 0 1 0 0 4 - 0
244 Victoria Niemcz 2 2 0 0 10 - 0 1 0 0 3 - 0 1 0 0 7 - 0
245 LZS Piaseczno 2 2 0 0 10 - 0 1 0 0 7 - 0 1 0 0 3 - 0
246 Radzynianka Radzyń Chełmiński 2 2 0 0 5 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 2 - 0
247 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 2 0 0 7 - 1 1 0 0 4 - 1 1 0 0 3 - 0
248 Kluczevia Stargard 2 1 0 1 3 - 3 0 0 1 0 - 1 1 0 0 3 - 2
249 Unia Gniewkowo 2 2 0 0 8 - 2 0 0 0 0 - 0 2 0 0 8 - 2
250 Piast Złotniki Kujawskie 1 1 0 0 5 - 0 0 0 0 0 - 0 1 0 0 5 - 0
251 KS Brzoza 1 1 0 0 6 - 2 0 0 0 0 - 0 1 0 0 6 - 2
razem 2043 883 516 644 3044 - 2256 573 248 200 1841 - 887 310 268 444 1203 - 1369
* W przypadku zachowania ciaglosci tradycji danego klubu (mimo zmiany nazwy) - w tabelach wystepuje obecna nazwa klubu (ostatnia w przypadku likwidacji), a bilans Zawiszy z danym klubem jest skumulowany.
kontakt
Bilans - I liga Bilans - II liga Bilans - III liga Bilans - IV liga Bilans - V liga
Strona główna Bilans Zawiszy Bilans Miedziowych I Bilans GKS Tychy II Bilans Górnika Wałbrzych II Strzelcy Ranking kontakt