Bilans - I liga Bilans - II liga III liga + nowa II liga Bilans - IV liga Bilans - V liga

Przeciwnicy WKS Zawisza Bydgoszcz I, II, III, IV, V liga, A-Klasa, B-Klasa razem

Zestawienie obejmuje 67 sezonow:
- 1952 - 2017/2018,
- sezon 2018/2019 jest aktualizowany po każdej kolejce.
razem dom wyjazd
Zawisza Bydgoszcz vs. m z r p bramki z r p bramki z r p bramki
1 Śląsk Wrocław 48 10 13 25 34 - 65 6 10 8 21 - 23 4 3 17 13 - 42
2 Lech Poznań 37 9 10 18 49 - 63 7 6 6 27 - 24 2 4 12 22 - 39
3 Arka Gdynia 36 11 12 13 36 - 42 8 6 4 22 - 14 3 6 9 14 - 28
4 Łódzki KS 34 10 9 15 36 - 47 8 5 4 24 - 16 2 4 11 12 - 31
5 Ruch Chorzów 34 8 5 21 36 - 59 4 4 8 19 - 25 4 1 13 17 - 34
6 Polonia Gdańsk (Stoczniowiec) 34 14 9 11 43 - 29 7 4 6 19 - 16 7 5 5 24 - 13
7 Szombierki Bytom 34 11 11 12 23 - 32 9 5 3 15 - 8 2 6 9 8 - 24
8 Olimpia Poznań 32 15 8 9 46 - 25 11 4 1 37 - 9 4 4 8 9 - 16
9 Górnik Zabrze 31 4 8 19 20 - 56 4 6 6 12 - 19 0 2 13 8 - 37
10 Polonia Bytom 30 7 9 14 25 - 32 3 5 7 11 - 14 4 4 7 14 - 18
11 Zagłębie Sosnowiec 30 11 8 11 39 - 37 10 4 1 32 - 8 1 4 10 7 - 29
12 Warta Poznań 30 13 7 10 38 - 25 7 5 3 23 - 11 6 2 7 15 - 14
13 Piast Gliwice 29 11 10 8 46 - 32 9 5 1 32 - 8 2 5 7 14 - 24
14 Legia Warszawa 29 3 8 18 23 - 66 2 7 5 14 - 22 1 1 13 9 - 44
15 Wisła Kraków 29 8 6 15 35 - 57 6 5 3 21 - 19 2 1 12 14 - 38
16 Bałtyk Gdynia 28 9 15 4 36 - 25 8 6 0 25 - 10 1 9 4 11 - 15
17 GKS Katowice 28 11 2 15 25 - 30 8 1 5 20 - 15 3 1 10 5 - 15
18 Górnik Wałbrzych 28 13 8 7 46 - 32 9 3 2 31 - 14 4 5 5 15 - 18
19 Lechia Gdańsk 25 6 12 7 22 - 23 5 4 4 14 - 12 1 8 3 8 - 11
20 Cracovia 25 12 2 11 32 - 27 8 1 3 23 - 11 4 1 8 9 - 16
21 Pogoń Szczecin 25 5 6 14 20 - 42 3 5 4 11 - 16 2 1 10 9 - 26
22 Odra Opole 24 11 3 10 33 - 35 9 2 1 23 - 9 2 1 9 10 - 26
23 Hutnik Kraków 24 10 7 7 32 - 28 7 4 1 23 - 9 3 3 6 9 - 19
24 Stal Mielec 24 9 6 9 26 - 24 7 3 2 19 - 9 2 3 7 7 - 15
25 Motor Lublin 24 9 8 7 18 - 17 9 3 0 17 - 6 0 5 7 1 - 11
26 Pomorzanin Toruń 23 15 1 7 49 - 32 9 0 2 28 - 11 6 1 5 21 - 21
27 Widzew Łódź 22 7 5 10 27 - 34 6 2 3 18 - 13 1 3 7 9 - 21
28 Olimpia Grudziądz 22 9 6 7 37 - 27 6 2 3 21 - 11 3 4 4 16 - 16
29 Polonia Bydgoszcz 20 7 4 9 21 - 29 5 2 3 12 - 10 2 2 6 9 - 19
30 Elana Toruń 20 6 7 7 22 - 26 6 2 2 17 - 9 0 5 5 5 - 17
31 Arkonia (Chrobry) Szczecin 20 6 9 5 20 - 18 4 4 2 12 - 7 2 5 3 8 - 11
32 Miedź Legnica 18 7 5 6 27 - 20 5 2 2 22 - 9 2 3 4 5 - 11
33 Zagłębie Lubin 18 9 2 7 23 - 22 7 1 1 15 - 7 2 1 6 8 - 15
34 Stilon (GKP) Gorzów Wlkp. 18 11 5 2 33 - 13 7 2 0 22 - 6 4 3 2 11 - 7
35 Gwardia Warszawa 18 4 8 6 18 - 20 3 4 2 10 - 9 1 4 4 8 - 11
36 Zagłębie Wałbrzych 18 7 5 6 27 - 28 6 1 2 19 - 12 1 4 4 8 - 16
37 Legia Chełmża 18 9 4 5 20 - 11 6 2 1 11 - 3 3 2 4 9 - 8
38 Ślęza Wrocław 16 7 4 5 24 - 17 4 2 2 11 - 6 3 2 3 13 - 11
39 Gwardia Koszalin 16 7 4 5 17 - 15 4 1 3 11 - 8 3 3 2 6 - 7
40 Garbarnia Kraków 16 5 5 6 16 - 16 3 3 2 10 - 6 2 2 4 6 - 10
41 Wda Świecie 16 9 2 5 21 - 10 3 2 3 9 - 5 6 0 2 12 - 5
42 Włocłavia Włocławek 15 9 1 5 36 - 20 5 1 2 21 - 9 4 0 3 15 - 11
43 Lech Rypin 15 6 2 7 27 - 20 3 0 5 20 - 9 3 2 2 7 - 11
44 Odra Wodzisław Śląski 14 7 3 4 14 - 15 5 1 1 9 - 5 2 2 3 5 - 10
45 Chrobry Głogów 14 8 2 4 27 - 17 6 1 0 20 - 6 2 1 4 7 - 11
46 Jagiellonia Białystok 12 5 2 5 15 - 16 4 0 2 13 - 8 1 2 3 2 - 8
47 Polonia Warszawa 12 6 4 2 23 - 15 4 2 0 18 - 8 2 2 2 5 - 7
48 Lechia Zielona Góra 12 6 3 3 18 - 14 5 1 0 11 - 3 1 2 3 7 - 11
49 KP (Chemik) Police 12 6 3 3 20 - 14 5 0 1 15 - 6 1 3 2 5 - 8
50 Unia Racibórz 12 6 2 4 23 - 13 4 1 1 14 - 5 2 1 3 9 - 8
51 Urania Ruda Śląska 12 4 6 2 12 - 7 3 3 0 7 - 1 1 3 2 5 - 6
52 Promień Kowalewo Pomorskie 12 7 4 1 27 - 13 4 1 1 20 - 9 3 3 0 7 - 4
53 Mień Lipno 12 4 5 3 14 - 13 2 2 2 6 - 6 2 3 1 8 - 7
54 Victoria Koronowo 12 9 2 1 23 - 10 5 1 0 11 - 4 4 1 1 12 - 6
55 Sparta Brodnica 11 5 3 3 22 - 9 2 1 3 6 - 5 3 2 0 16 - 4
56 Cuiavia Inowrocław 11 5 1 5 17 - 13 3 0 3 13 - 9 2 1 2 4 - 4
57 Radomiak Radom 10 5 3 2 14 - 6 5 0 0 13 - 3 0 3 2 1 - 3
58 Stal Rzeszów 10 2 5 3 7 - 10 2 3 0 6 - 3 0 2 3 1 - 7
59 Piast Nowa Ruda 10 4 2 4 16 - 13 2 1 2 11 - 5 2 1 2 5 - 8
60 Stal Szczecin (Odra) 10 4 4 2 12 - 5 4 1 0 11 - 2 0 3 2 1 - 3
61 Avia Świdnik 10 1 5 4 6 - 8 1 3 1 4 - 3 0 2 3 2 - 5
62 Raków Częstochowa 10 2 7 1 13 - 10 1 4 0 6 - 3 1 3 1 7 - 7
63 Olimpia Elbląg 10 3 3 4 12 - 8 2 2 1 6 - 1 1 1 3 6 - 7
64 Goplania Inowrocław 10 4 2 4 11 - 7 2 1 2 5 - 2 2 1 2 6 - 5
65 Start Łódź 10 3 2 5 9 - 16 2 2 1 5 - 3 1 0 4 4 - 13
66 Marymont Warszawa 10 5 2 3 21 - 13 3 0 2 13 - 6 2 2 1 8 - 7
67 Pomowiec Kijewo Królewskie 10 4 3 3 17 - 11 3 2 0 9 - 1 1 1 3 8 - 10
68 Zdrój Ciechocinek 10 4 2 4 28 - 17 3 1 1 15 - 4 1 1 3 13 - 13
69 Unia Solec Kujawski 10 8 0 2 21 - 6 4 0 1 12 - 4 4 0 1 9 - 2
70 Pogoń Mogilno 9 6 3 0 22 - 6 3 2 0 12 - 3 3 1 0 10 - 3
71 Unia Janikowo 8 4 2 2 13 - 4 2 1 1 8 - 3 2 1 1 5 - 1
72 Brda Bydgoszcz 8 6 2 0 18 - 0 4 0 0 12 - 0 2 2 0 6 - 0
73 Ruch Radzionków 8 3 1 4 8 - 15 2 1 1 3 - 4 1 0 3 5 - 11
74 Górnik Konin 8 3 2 3 14 - 13 3 1 0 9 - 4 0 1 3 5 - 9
75 MKS (Krisbut) Myszków 8 2 3 3 7 - 7 1 1 2 4 - 4 1 2 1 3 - 3
76 Naprzód Rydułtowy 8 4 2 2 9 - 6 3 1 0 6 - 1 1 1 2 3 - 5
77 Stomil Olsztyn 8 4 3 1 14 - 5 2 1 1 7 - 4 2 2 0 7 - 1
78 Moto Jelcz Oława 8 4 3 1 14 - 7 3 1 0 9 - 3 1 2 1 5 - 4
79 ROW Rybnik 8 2 3 3 6 - 7 2 1 1 5 - 3 0 2 2 1 - 4
80 Ursus Warszawa 8 4 2 2 11 - 9 3 1 0 8 - 4 1 1 2 3 - 5
81 Wawel Kraków 8 4 2 2 13 - 9 2 1 1 7 - 4 2 1 1 6 - 5
82 Calisia Kalisz 8 5 0 3 15 - 7 4 0 0 11 - 0 1 0 3 4 - 7
83 Kasztelan Papowo Biskupie 8 6 0 2 20 - 6 2 0 2 9 - 4 4 0 0 11 - 2
84 Chojniczanka Chojnice 8 5 3 0 15 - 6 3 1 0 8 - 2 2 2 0 7 - 4
85 Czarni Nakło 8 6 2 0 24 - 6 4 0 0 17 - 3 2 2 0 7 - 3
86 Unia Wąbrzeźno 8 4 1 3 19 - 8 2 0 2 9 - 5 2 1 1 10 - 3
87 Sadownik Waganiec 8 6 1 1 18 - 7 4 0 0 8 - 1 2 1 1 10 - 6
88 GKS Tychy 8 2 3 3 10 - 9 2 1 1 6 - 3 0 2 2 4 - 6
89 Chemik Bydgoszcz 7 3 2 2 7 - 3 0 1 2 0 - 2 3 1 0 7 - 1
90 Górnik Łęczna 7 1 4 2 10 - 14 1 3 0 5 - 4 0 1 2 5 - 10
91 Stal Stalowa Wola 6 3 1 2 8 - 6 2 0 1 5 - 3 1 1 1 3 - 3
92 Kujawiak Włocławek 6 1 2 3 6 - 8 1 1 1 4 - 3 0 1 2 2 - 5
93 Wisła Płock 6 3 0 3 5 - 11 2 0 1 4 - 4 1 0 2 1 - 7
94 Varta Namysłów 6 1 4 1 4 - 6 1 2 0 1 - 0 0 2 1 3 - 6
95 GKS Jastrzębie 6 3 3 0 9 - 4 2 1 0 6 - 2 1 2 0 3 - 2
96 AKS Górnik Niwka Sosn. 6 5 0 1 9 - 4 3 0 0 5 - 1 2 0 1 4 - 3
97 Błękitni Kielce 6 4 1 1 8 - 3 2 1 0 5 - 2 2 0 1 3 - 1
98 Star Starachowice 6 3 1 2 8 - 7 2 1 0 5 - 1 1 0 2 3 - 6
99 Unia Tarnów 6 3 1 2 4 - 4 3 0 0 4 - 1 0 1 2 0 - 3
100 Polonia Leszno 6 2 4 0 9 - 6 1 2 0 8 - 6 1 2 0 1 - 0
101 Start Radziejów 6 2 2 2 10 - 8 2 0 1 7 - 3 0 2 1 3 - 5
102 Pomorzanin Serock 6 4 0 2 12 - 8 2 0 1 6 - 4 2 0 1 6 - 4
103 Pałuczanka Żnin 6 3 2 1 10 - 9 1 2 0 5 - 4 2 0 1 5 - 5
104 Czarni Żagań 6 4 0 2 9 - 4 3 0 0 7 - 2 1 0 2 2 - 2
105 Jarota Jarocin 6 3 2 1 9 - 5 3 0 0 7 - 2 0 2 1 2 - 3
106 Dolcan Ząbki 6 2 1 3 7 - 7 1 1 1 4 - 5 1 0 2 3 - 2
107 Nielba Wągrowiec 6 5 1 0 17 - 7 3 0 0 8 - 2 2 1 0 9 - 5
108 Sandecja Nowy Sącz 6 3 2 1 12 - 8 1 2 0 6 - 4 2 0 1 6 - 4
109 Polonia Słubice 6 2 3 1 10 - 8 1 2 0 4 - 3 1 1 1 6 - 5
110 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 0 3 2 6 - 8 0 1 1 3 - 4 0 2 1 3 - 4
111 Korona Kielce 5 2 2 1 8 - 5 2 0 1 5 - 2 0 2 0 3 - 3
112 GKS Bełchatów 5 4 0 1 12 - 5 2 0 0 3 - 1 2 0 1 9 - 4
113 Górnik Polkowice 4 1 3 0 5 - 4 1 1 0 2 - 1 0 2 0 3 - 3
114 Gedania (Kolejarz) Gdańsk 4 3 0 1 8 - 3 2 0 0 6 - 1 1 0 1 2 - 2
115 Siarka Tarnobrzeg 4 1 2 1 2 - 3 1 1 0 2 - 1 0 1 1 0 - 2
116 Igloopol Dębica 4 2 1 1 7 - 5 1 1 0 5 - 3 1 0 1 2 - 2
117 Arka Nowa Sól (Dozamet) 4 1 2 1 8 - 4 1 1 0 5 - 0 0 1 1 3 - 4
118 Victoria Jaworzno 4 2 1 1 5 - 3 2 0 0 3 - 0 0 1 1 2 - 3
119 Lublinianka Lublin 4 2 2 0 4 - 0 1 1 0 2 - 0 1 1 0 2 - 0
120 Włókniarz Pabianice 4 2 1 1 7 - 4 1 1 0 4 - 2 1 0 1 3 - 2
121 Sparta Lubań Śląski 4 2 1 1 5 - 2 2 0 0 5 - 1 0 1 1 0 - 1
122 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 4 3 0 1 8 - 5 1 0 1 3 - 3 2 0 0 5 - 2
123 AKS Chorzów 4 3 1 0 7 - 2 2 0 0 4 - 0 1 1 0 3 - 2
124 Tarnovia Tarnów 4 3 0 1 12 - 5 2 0 0 8 - 1 1 0 1 4 - 4
125 Gryf Słupsk 4 3 0 1 10 - 7 2 0 0 6 - 3 1 0 1 4 - 4
126 Powiśle Dzierzgoń 4 3 0 1 11 - 1 1 0 1 3 - 1 2 0 0 8 - 0
127 Szubinianka Szubin 4 2 1 1 5 - 3 1 0 1 3 - 2 1 1 0 2 - 1
128 Jagiellonka Nieszawa 4 0 1 3 5 - 13 0 1 1 3 - 7 0 0 2 2 - 6
129 Ziemowit Osięciny 4 2 0 2 4 - 5 1 0 1 2 - 3 1 0 1 2 - 2
130 Notecianka Pakość 4 4 0 0 14 - 1 2 0 0 7 - 0 2 0 0 7 - 1
131 Wisła Nowe 4 3 0 1 12 - 3 1 0 1 2 - 3 2 0 0 10 - 0
132 Grom Więcbork 4 2 1 1 9 - 2 1 1 0 8 - 1 1 0 1 1 - 1
133 Flisak Złotoria 4 3 0 1 8 - 1 1 0 1 2 - 1 2 0 0 6 - 0
134 Start Pruszcz Pomorski 4 2 1 1 6 - 3 2 0 0 4 - 0 0 1 1 2 - 3
135 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4 4 0 0 12 - 2 2 0 0 4 - 2 2 0 0 8 - 0
136 MRKS Gdańsk 4 3 0 1 10 - 5 2 0 0 6 - 2 1 0 1 4 - 3
137 Czarni Słupsk 4 3 0 1 10 - 5 1 0 1 4 - 4 2 0 0 6 - 1
138 Wisła Tczew 4 4 0 0 8 - 0 2 0 0 6 - 0 2 0 0 2 - 0
139 Tur Turek 4 2 2 0 7 - 2 1 1 0 6 - 2 1 1 0 1 - 0
140 Flota Świnoujście 4 2 2 0 9 - 5 0 2 0 4 - 4 2 0 0 5 - 1
141 MKS Kluczbork 4 1 0 3 4 - 6 0 0 2 2 - 4 1 0 1 2 - 2
142 Kolejarz Stróże 4 1 2 1 4 - 3 1 1 0 3 - 1 0 1 1 1 - 2
143 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 4 1 2 1 4 - 4 0 1 1 3 - 4 1 1 0 1 - 0
144 KS Łochowo 3 1 1 1 4 - 2 0 1 0 0 - 0 1 0 1 4 - 2
145 BKS Bydgoszcz 2 2 0 0 7 - 1 1 0 0 2 - 0 1 0 0 5 - 1
146 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2 0 1 1 1 - 2 0 1 0 1 - 1 0 0 1 0 - 1
147 KP Wałbrzych 2 1 1 0 5 - 2 1 0 0 3 - 0 0 1 0 2 - 2
148 Polonia/Szombierki Bytom 2 1 0 1 2 - 2 1 0 0 1 - 0 0 0 1 1 - 2
149 Karkonosze Jelenia Góra (KemBud) 2 1 1 0 3 - 2 0 1 0 2 - 2 1 0 0 1 - 0
150 Amica Wronki 2 0 1 1 0 - 1 0 1 0 0 - 0 0 0 1 0 - 1
151 Lechia Dzierżoniów 2 2 0 0 2 - 0 1 0 0 1 - 0 1 0 0 1 - 0
152 Pogoń Oleśnica 2 2 0 0 6 - 1 1 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 0
153 Sokół Pniewy 2 1 0 1 4 - 3 1 0 0 3 - 1 0 0 1 1 - 2
154 Górnik Pszów 2 1 1 0 4 - 2 1 0 0 4 - 2 0 1 0 0 - 0
155 Broń Radom 2 0 0 2 0 - 4 0 0 1 0 - 2 0 0 1 0 - 2
156 Resovia Rzeszów 2 0 2 0 1 - 1 0 1 0 0 - 0 0 1 0 1 - 1
157 Gwardia Szczytno 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 1 - 0
158 Małapanew Ozimek 2 2 0 0 3 - 0 1 0 0 1 - 0 1 0 0 2 - 0
159 Concordia Piotrków Tryb. 2 1 1 0 4 - 1 1 0 0 4 - 1 0 1 0 0 - 0
160 Dąb Dębno 2 0 1 1 1 - 2 0 1 0 0 - 0 0 0 1 1 - 2
161 Włókniarz Białystok 2 1 1 0 2 - 1 1 0 0 2 - 1 0 1 0 0 - 0
162 Wisłoka Dębica 2 1 1 0 3 - 2 1 0 0 2 - 1 0 1 0 1 - 1
163 Sparta Zabrze 2 0 1 1 1 - 2 0 1 0 0 - 0 0 0 1 1 - 2
164 Włókniarz Łódź 2 0 2 0 0 - 0 0 1 0 0 - 0 0 1 0 0 - 0
165 Górnik Wojkowice 2 1 0 1 2 - 1 1 0 0 2 - 0 0 0 1 0 - 1
166 Lotnik Wrocław 2 1 0 1 2 - 1 1 0 0 2 - 0 0 0 1 0 - 1
167 Karpaty Krosno 2 1 1 0 2 - 1 1 0 0 1 - 0 0 1 0 1 - 1
168 Bzura Chodaków (Sochaczew) 2 1 1 0 3 - 0 1 0 0 3 - 0 0 1 0 0 - 0
169 Górnik Radlin 2 0 1 1 1 - 2 0 0 1 0 - 1 0 1 0 1 - 1
170 Lotnik Warszawa 2 2 0 0 5 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 2 - 0
171 Gwardia Lublin 2 0 1 1 1 - 3 0 1 0 1 - 1 0 0 1 0 - 2
172 Pomezania Malbork 2 1 0 1 1 - 2 1 0 0 1 - 0 0 0 1 0 - 2
173 Jurand Lasowice Wielkie 2 2 0 0 6 - 1 1 0 0 4 - 0 1 0 0 2 - 1
174 Rodło Kwidzyn 2 2 0 0 16 - 0 1 0 0 12 - 0 1 0 0 4 - 0
175 Błękitni Orneta 2 1 1 0 5 - 4 1 0 0 3 - 2 0 1 0 2 - 2
176 Polonia Pasłęk 2 2 0 0 6 - 2 1 0 0 2 - 1 1 0 0 4 - 1
177 Sparta Janowiec Wlkp. 2 1 1 0 2 - 0 1 0 0 2 - 0 0 1 0 0 - 0
178 LTP Lubanie 2 1 1 0 7 - 1 1 0 0 6 - 0 0 1 0 1 - 1
179 Budowlani/Gwiazda Bydgoszcz 2 2 0 0 3 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 1 - 0
180 Unislavia Unisław 2 1 0 1 6 - 3 1 0 0 5 - 1 0 0 1 1 - 2
181 Drwęca Golub-Dobrzyń 2 2 0 0 10 - 2 1 0 0 7 - 2 1 0 0 3 - 0
182 Stal Grudziądz 2 1 1 0 3 - 1 1 0 0 3 - 1 0 1 0 0 - 0
183 MLZS Miesiączkowo 2 2 0 0 7 - 0 1 0 0 4 - 0 1 0 0 3 - 0
184 Wielim Szczecinek 2 1 1 0 2 - 1 1 0 0 1 - 0 0 1 0 1 - 1
185 Pomowiec Gronowo Elbląskie 2 0 1 1 2 - 4 0 1 0 1 - 1 0 0 1 1 - 3
186 Polonia Piła 2 2 0 0 6 - 1 1 0 0 5 - 1 1 0 0 1 - 0
187 Wełna Rogoźno 2 2 0 0 7 - 1 1 0 0 3 - 0 1 0 0 4 - 1
188 Zatoka Braniewo 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 0
189 Jantar Ustka 2 2 0 0 12 - 0 1 0 0 10 - 0 1 0 0 2 - 0
190 Kotwica Kołobrzeg 2 0 1 1 1 - 4 0 1 0 1 - 1 0 0 1 0 - 3
191 GLKS Dobrcz 2 2 0 0 5 - 0 1 0 0 3 - 0 1 0 0 2 - 0
192 Gryf Sicienko 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 1 - 0 1 0 0 3 - 0
193 Fala Świekatowo 2 1 1 0 3 - 2 1 0 0 2 - 1 0 1 0 1 - 1
194 Gwiazda Bydgoszcz 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 1
195 Krajna Sępólno Krajeńskie 2 2 0 0 8 - 0 1 0 0 4 - 0 1 0 0 4 - 0
196 Okocimski KS Brzesko 2 2 0 0 8 - 1 1 0 0 4 - 0 1 0 0 4 - 1
197 Kujawiak Kowal 2 2 0 0 6 - 0 1 0 0 3 - 0 1 0 0 3 - 0
198 GLKS Osielsko Żołędowo 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 0
199 Tucholanka Tuchola 2 1 1 0 8 - 1 0 1 0 1 - 1 1 0 0 7 - 0
200 Zieloni Zalesie 2 2 0 0 5 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 2 - 0
201 Rozwój Katowice 2 2 0 0 5 - 2 1 0 0 2 - 1 1 0 0 3 - 1
202 Wigry Suwałki 2 1 0 1 2 - 2 0 0 1 1 - 2 1 0 0 1 - 0
203 Lechia/Olimpia Gdańsk 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 1
204 Victoria Lisewo 2 2 0 0 9 - 1 1 0 0 4 - 1 1 0 0 5 - 0
205 Cyklon Kończewice 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 1 1 0 0 2 - 0
206 Mustang Ostaszewo 2 1 0 1 7 - 5 1 0 0 4 - 1 0 0 1 3 - 4
207 Concordia (Górnik) Knurów 2 0 0 2 1 - 5 0 0 1 0 - 1 0 0 1 1 - 4
208 Gawin Królewska Wola 2 0 1 1 1 - 2 0 1 0 1 - 1 0 0 1 0 - 1
209 Polonia Nowy Tomyśl 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 2 - 0
210 Kamionka Kamień Krajeński 2 2 0 0 4 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 1 - 0
211 Skra Paterek 2 2 0 0 9 - 5 1 0 0 5 - 3 1 0 0 4 - 2
212 Dąb Potulice 2 2 0 0 13 - 3 1 0 0 11 - 2 1 0 0 2 - 1
213 Myśliwiec Gostycyn 2 2 0 0 9 - 0 1 0 0 3 - 0 1 0 0 6 - 0
214 Polonia II Bydgoszcz 2 2 0 0 9 - 1 1 0 0 6 - 0 1 0 0 3 - 1
215 Gryf Toruń 2 1 0 1 7 - 3 1 0 0 6 - 1 0 0 1 1 - 2
216 Włocławianka 2 2 0 0 8 - 0 1 0 0 4 - 0 1 0 0 4 - 0
217 Pogoń Siedlce 2 2 0 0 4 - 0 1 0 0 1 - 0 1 0 0 3 - 0
218 Ruch Zdzieszowice 2 0 2 0 3 - 3 0 1 0 1 - 1 0 1 0 2 - 2
219 Bytovia Bytów 2 0 1 1 4 - 5 0 0 1 2 - 3 0 1 0 2 - 2
220 Rawys Raciąż 2 0 1 1 0 - 1 0 1 0 0 - 0 0 0 1 0 - 1
221 AF Brzoza 2 2 0 0 6 - 2 1 0 0 3 - 2 1 0 0 3 - 0
222 Wisła Fordon 2 1 0 1 4 - 2 1 0 0 3 - 0 0 0 1 1 - 2
223 Zorza Ślesin 2 2 0 0 13 - 2 1 0 0 7 - 1 1 0 0 6 - 1
224 Iskra Zamość-Rynarzewo 2 2 0 0 14 - 1 1 0 0 6 - 0 1 0 0 8 - 1
225 Ramiel Bydgoszcz 2 2 0 0 6 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 3 - 0
226 GLZS Sadki 2 2 0 0 12 - 1 1 0 0 3 - 0 1 0 0 9 - 1
227 Olimpia Wtelno 2 2 0 0 5 - 0 1 0 0 2 - 0 1 0 0 3 - 0
228 Victoria Kołaczkowo 2 2 0 0 9 - 2 1 0 0 6 - 1 1 0 0 3 - 1
229 Sokół Radomin 2 2 0 0 6 - 2 1 0 0 4 - 1 1 0 0 2 - 1
230 Tartak Wudzyn 2 2 0 0 8 - 0 1 0 0 4 - 0 1 0 0 4 - 0
231 Victoria Niemcz 2 2 0 0 10 - 0 1 0 0 3 - 0 1 0 0 7 - 0
232 LZS Piaseczno 2 2 0 0 10 - 0 1 0 0 7 - 0 1 0 0 3 - 0
233 Radzynianka Radzyń Chełmiński 2 2 0 0 5 - 1 1 0 0 3 - 1 1 0 0 2 - 0
234 Kujawianka Izbica Kujawska 1 0 0 1 2 - 3 0 0 1 2 - 3 0 0 0 0 - 0
235 Piast Złotniki Kujawskie 1 1 0 0 5 - 0 0 0 0 0 - 0 1 0 0 5 - 0
236 Lider Włocławek 1 0 0 1 0 - 2 0 0 0 0 - 0 0 0 1 0 - 2
237 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 0 0 1 0 - 3 0 0 0 0 - 0 0 0 1 0 - 3
razem 1974 846 499 629 2891 - 2170 552 242 192 1765 - 847 294 257 437 1126 - 1323
* W przypadku zachowania ciaglosci tradycji danego klubu (mimo zmiany nazwy) - w tabelach wystepuje obecna nazwa klubu (ostatnia w przypadku likwidacji), a bilans Zawiszy z danym klubem jest skumulowany.
kontakt
Bilans - I liga Bilans - II liga Bilans - III liga Bilans - IV liga Bilans - V liga
Strona główna Bilans Zawiszy Bilans Miedziowych I Bilans GKS Tychy II Bilans Górnika Wałbrzych II Strzelcy Ranking kontakt